Automatizace


shutterstock_495716116_maly
shutterstock_268045316_maly
shutterstock_1833043318_maly

V oblasti automatizace se zaměřujeme zejména na dodávku inženýrských projektů na klíč pro výstavbu nebo modernizaci procesů výroby a montáže. Zpracujeme pro vás návrh řešení, tvorbu všech stupňů projektové dokumentace, materiálové dodávky a jejich instalace. Zajistíme vývoj softwaru pro řízení technologie včetně jejího uvedení do provozu a postaráme se také o záruční i pozáruční servis.

Naše řešení se zaměřují na zefektivňování stávajícího procesu, snižování energetické náročnosti a zvyšování spolehlivosti provozu. Nedílnou součástí je snižování nároků náročnosti na obsluhu zařízení.

 

  • stanovení zadání, základních požadavků 
  • návrh možných variant řešení
  • grafické zpracování v rámci 3D simulace 
  • zpracování návrhové dokumentace

 

manipulace laser_c
manipulace laser_d
manipulace laser_f
manipulace laser_e
manipulace laser_a

V rámci řešení projektů spolupracujeme s dlouholetými  zkušenými partnery a zakládáme si na otevřeném přístupu k zákazníkovi. 

STÄUBLI
PILZ
ČVUT
NEXNET
IPG

Zpracování dispozičního návrhu uspořádání laserového pracoviště

Případová studie řešení manipulátoru

Případová studie zavážecího zařízení

Návrh rozšíření CNC stroje o automaticky ovládané svěráky pro upínání obrobků

Nedílnou součástí při řešení projektů je integrace průmyslových robotů včetně stavby robotických přípravků do již stávajících provozů za účelem zefektivnění procesu nebo odlehčení těžké opakující se manipulace, kterou musí vykonávat obsluha zařízení.

HD-STAUBLI_TX2_160_1183-74339-jpg-low (1)

Specializujeme se na aplikace robotů z oblastí obsluhy CNC strojů, laserových technologií, manipulace s materiálem a paletizace. V těchto oblastech se často vyskytuje opakující se operace spojená s manipulací těžkých břemen. Využití průmyslových robotů má tím velké opodstatnění.


Pokud řešíte efektivnost procesu výroby, snížení provozních nákladů či investici do modernizace provozu, rádi Vám zpracujeme případovou studii možného řešení. V případě zájmu je možné využít poptávkový formulář nebo nás kontaktovat telefonicky či e-mailem. Rádi si s Vámi domluvíme osobní schůzku pro podrobnější diskuzi Vaších představ a požadavků. 

Kontaktní formulář

Napište nám

Zavřít
Loading...