Výrobní dokumentace, konstruktérské práce


shutterstock_1671289861_maly
shutterstock_782843011
shutterstock_1900848709_maly

Nabízíme možnost zpracování konstrukčních návrhů včetně zpracování výrobní dokumentace. V první fázi je kladen velký důraz na projednání požadavků zákazníka pro stanovení si výsledných cílů, které by měly být předmětem cenové nabídky a následně i případné realizace zakázky. V rámci konstrukčních činností se specializujeme na přípravky k měřícím, svařovacím a montážním zařízení, polohovacími aplikacemi manipulátorů, otočných karuselů. 

Konstrukční návrhy a výrobní dokumentace zpracováváme v CAD systému SolidWorks. V rámci nadstavby systému jsme schopni i provádět simulační výpočty navrhovaných zařízení jak po statické, tak i dynamické stránce. Z výstupů je pak navrhované zařízení optimalizované z hlediska jeho funkcionality, životnosti a náročnosti výroby.

SolidWorks_a

Vašim požadavkům a představám se plně přizpůsobíme. Pokud potřebujete třeba jen zhotovit 3D model z 2D dokumentace, ale nevyplatí se vám investovat do drahého softwaru, i v těchto případech vám rádi pomůžeme.


V případě zájmu o zpracování konstrukčního návrhu, případně o zpracování výkresové dokumentace přípravků a zařízení je možné využít poptávkový formulář nebo nás kontaktovat telefonicky či e-mailem. Rádi Vám zpracujeme cenovou kalkulaci včetně možné i samotné výroby dílů.

Kontaktní formulář

Napište nám

Zavřít
Loading...